top of page

Usługa projektowania układu kostki brukowej

Jesteś przed decyzją zakupu kostki brukowej? Inwestujesz w Rzeszowie lub jego okolicach? 

Szeroka oferta i niepewność co do tego jak zrealizować swoje wyobrażenia sprawiają, że zastanawiasz się, czy zaprojektować swój ogród, podjazd, taras - korzystając z architekta, czy też może spróbować samemu zaaranżować przestrzeń wokół domu?

Przed takim pytaniem staje chyba każdy w Twojej sytuacji. Pewnym jest, że gdyby nie obawa dodatkowych wysokich kosztów zamiast tworzyć samemu wybrałbyś projekt wykonany przez specjalistę. 

Projekt indywidualny, a więc dopasowany do potrzeb i gustów, a przede wszystkim do stylistyki domu i charakterystyki otoczenia.

Projekt, który daje gwarancję, że podczas jego realizacji nie pojawią się nieprzewidziane problemy przedłużające czas realizacji i wywołujące niepotrzebne zdenerwowanie.

Chcesz tego uniknąć? Całkiem za darmo?

Skorzystaj z wiedzy i umiejętności architektów krajobrazu firmy Polbruk, przyjedziemy do Ciebie   

 i dokonamy pomiarów, sprawdzimy jakość gruntu, od którego zależy specyfikacja podkładu pod kostkę brukową. Porozmawiamy z Tobą i sprawnie zarysujemy koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu. 

Wszystko to znacznie ułatwi zamówienie odpowiedniej ilości materiałów i w rezultacie wykonanie nawierzchni w ściśle zaplanowanym czasie.

Nie ma żadnych haczyków w tej ofercie.

Etapy procedury projektowej.

ZADZWOŃ

POBIERZ FORMULARZ

WPŁAĆ KAUCJĘ

NASZA WIZYTA

GOTOWY PROJEKT

bottom of page