top of page
  • Paweł Szwagiel

Projekt nawierzchni z kostki brukowej.

Zamówić projekt otoczenia u projektanta, czy spróbować stworzyć coś samemu? Przed takim pytaniem staje chyba każdy, kto zamierza położyć nawierzchnię wokół własnego domu.

Każdy wybrałoby projekt zrobiony „na miarę”, dopasowany do potrzeb, a przede wszystkim do stylistyki domu i charakteru otoczenia wykonany przez specjalistę gdyby nie obawa o cenę. Szanując czas i pieniądze swoich Klientów, a jednocześnie dbając o ich wygodę proponujemy usługę projektowania nawierzchni. Podpowiadamy, jak zaaranżować przestrzeń wokół domu — jakimi kształtami, fakturami i barwami ją wypełnić, by cała posesja nabrała wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i umiejętności zdobywanej od 20 lat. Dzięki współpracy z firmą Polbruk architekci krajobrazu opracują dla Ciebie koncepcyjny projekt zagospodarowania terenu, co znacznie ułatwi zamówienie odpowiedniej ilości materiałów i w rezultacie wykonanie nawierzchni. Aby skorzystać z Usługi Projektowej zadzwoń do nas 606 690 676. W zależności od zamówionych produktów masz możliwość uzyskać nawet całkowicie za darmo projekt. Najlepiej nie zwlekać ponieważ wraz z nadejściem wiosny liczba zamówień radykalnie rośnie, a co za tym idzie wydłuża się proces projektowania.

Centrum Kostki Brukowej Rzeszów. Autoryzowany przedstawiciel Polbruk. Prawdopodobnie najstarsza hurtownia kostki brukowej w regionie. Skorzystaj z naszego doświadczenia. Zaoszczędź mnóstwo czasu i nerwów.

Comments


bottom of page