• Paweł Szwagiel

Nowy katalog Polbruk 2020

W nowym katalogu Polbruk 2020 znajdziecie bogaty wybór kostek brukowych, płyt tarasowych, a także elementów małej architektury. W tegorocznej ofercie firmy znalazło się wiele nowości. 

Nowa płyta tarasowa Exa znana ze swego oryginalnego kształtu zbliżonego do plastra miodu zyskała nowy modny kolor folk (szaro-biały). Do nowości należą również elementy małej architektury, które są niezwykle ważne przy aranżowaniu przestrzeni wokół domu: obrzeża, palisady, stopnie, a także murki, donice oraz ogrodzenia. Na uwagę zasługują obrzeża Flesz i Lingo, a także palisada Hestra charakteryzujące się minimalistyczną formą pasującą do wielu wzorów kostek i płyt betonowych. W  katalogu znajdują się również ciekawe propozycje stopni schodowych: Grando, Lira i Linea, doskonale pasujących zarówno do ogrodów nowoczesnych, w stylu śródziemnomorskim, jak i romantycznych, sielskich. Każdy znajdzie tu coś pasującego do jego wizji otoczenia domu i ogrodu. Warto zwrócić uwagę na murki, które są bardzo przydatne w przypadku, gdy teren wokół posesji nie jest równy. Do nowości należy inspirowany łupkiem skalnym murek Albero oraz interesujący multifunkcyjny moduł betonowy Tigela, który może być wykorzystany na wiele różnych sposobów. Można z niego zbudować murek, donice, kwietniki, a także fontannę czy nawet meble ogrodowe np. siedziska lub barek.  Listę nowości uzupełnia Neo. Z betonowych pustaków Neo można zbudować nowoczesne ogrodzenie, ale nie tylko… Nadają się również na piękną ogrodową fontannę, czy siedziska.

Wszystkie propozycje prezentowane w najnowszym katalogu znacznie uatrakcyjniają aranżację otoczenia wokół domu. Można je również wykorzystać w przestrzeni miejskiej. Wśród tych rozwiązań nowością w ofercie jest wielkoformatowa płyta Magna w kolorze korten. Jej grubość, 8 i 10 cm sprawia, że płyta może uatrakcyjnić miejskie przestrzenie reprezentacyjne, jak place i deptaki, czy podjazdy.

Katalog ma przejrzystą formę. Znajdziemy w nim wszystkie wymiary, dostępne faktury i kolory. Został on  wzbogacony w niezwykle przydane informacje o miejscu zastosowania danego produktu. Dzięki temu, każdy z zainteresowanych będzie wiedział, gdzie można położyć wybraną kostkę lub płytę, czy nadaje się ona na taras, czy może można ją wykorzystać w lekkim ruchu samochodowym lub np. w ruchu powyżej 3,5t. Dużym ułatwieniem projektowym jest również przedstawienie pod każdym produktem w katalogu propozycji produktów uzupełniających. Dzięki temu zyskujemy pewność, że wybrane produkty będą do siebie pasować.


Katalog jest dostępny w wersji papierowej w biurze Centrum Kostki Brukowej Rzeszów, zapraszamy.

Jeśli już teraz chcesz go zobaczyć to KLIKNIJ