top of page
  • Paweł Szwagiel

Płyty tarasowe, jak deski

Deski Ogrodowe idealnie imitują drewno. Ten szczególny rodzaj płyt tarasowych nadaje ogrodowym aranżacjom stylowy charakter i jednocześnie uwalnia właścicieli od kłopotu związanego z pielęgnacją i utrzymaniem nawierzchni w czystości. Starannie dobrana kompozycja kolorów w trzech odmianach wspiera dokładne odwzorowanie faktury drewna. Deski Ogrodowe trudno odróżnić od drewnianego pierwowzoru.

Argumentem za takim wyborem jest wyjątkowa trwałość i wytrzymałość materiału, masz pewność, że ogrodowe tarasy, alejki i placyki z "deski ogrodowej" nie utracą swoich właściwości i funkcjonalności w trakcie użytkowania.

Poszukaj inspiracji w naszej ofercie, a jeśli jej tam nie znajdziesz to zapewniamy, że w naszym ogrodzie wystawienniczym znajdziesz kilkadziesiąt propozycji różnych producentów, wraz z fachową poradą z pewnością dobierzemy idealne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 606 690 676 i przyjazdu do Centrum Kostki Brukowej w Jasionce. Istniejemy od 2001 roku. Zaufaj naszemu doświadczeniu.

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page